O mně

IMG_20150911_093159(1)

Co bych Vám o sobě napsala. Mé jméno je Danuše Tenglová a v mém životě jsem toho vyzkoušela docela dost, což není zajímavé.

Mé poslední zaměstnání byla profese účetní v jedné firmě. Tato náplň práce mně 18 let bavila, ale nenaplňovala. Stále jsem chtěla něco víc a nakonec se to  povedlo . V roce 2001 jsem dostala lukrativní nabídku pracovat v této společnosti, která mi změnila život. Najednou jsem vše viděla jinak.

A protože mám ráda výzvy a tuto nabídku jsem přijala jako ,,hozenou rukavici,,  a příležitost na změnu svého života. Oslovila  mne především svoboda a nezávislost jak finanční , tak  i osobní.  Mít možnost zažít něco nového, vzdělávat se v oblasti financí  s produktem, který bude stále a to jsou   ,,peníze,,. Nyní se zabývám finančním vzděláváním, koučováním , analyzuji  bankovní sektor pro velkou zahraniční firmu.

Mám spolehlivý ,,nástroj a dlouholetý systém,, na splnění  svých i vašich  snů. Ukáži vám ,,cestu,, jak to udělat, aby se váš úspěch dostavil. Je to ověřená cesta mnou,  já jsem ji opravdu prošla. Život sám je ta nejlepší učebnice světa.